Wrzuć

Uwaga: Poniższa możliwość rejestracji i logowania jest w przygotowaniu. Do odwołania możliwość wysyłania materiałów tylko na e-mail:

Dołacz do naszej społeczności – wystarczy kilka sekund.

1. Zarejestruj się wystarczy podać proponowaną nazwę użytkownika oraz adres e-mail.

Nie musisz podawać żadnych innych danych ani przepisywać uciążliwych kodów captcha, na podany adres e-mail otrzymasz wygenerowane hasło które będziesz mógł zmienić po zalogowaniu. W skrajnych przypadkach może zdarzyć się że e-mail dotrze do Ciebie po kilkudziesięciu minutach – aby otrzymać status autora i mieć możliwość wrzucania nowych znalezisk skontaktuj się pod adresem e-mail, który widzisz na samym dole tej strony – podaj swój login i krótko napisz dlaczego chcesz być autorem.

2. Zaloguj się podając nazwę użytkownika oraz otrzymane hasło.

3. Przejdź do zakładki Wpisy i dalej Dodaj nowy.

Teraz możesz stworzyć swój pierwszy artykuł. Możesz zarówno dodawać śmieszne fotki, filmy jak i stworzyć własny artykuł zawierający galerie na dany temat ( nie dodajemy zdjęć nie powiązanych ze sobą tematycznie do jednego wpisu ! ) , możesz także połączyć to z filmem pamiętaj jednak że Debilizm.pl to nie katalog i nie akceptujemy linków do innych stron, pamiętaj także by tworzyć wpisy zgodnie z prawem oraz ogolenie przyjętymi zasadami netykiety.

4. Dodajemy wpis

  1. Tytuł wpisu.
  2. Treść wpisu.
  3. Wstaw obrazek – kliknij aby uploadować obrazek.
    ( obok możliwość uploadowania innych polików multimedialnych jednak ze względów technicznych w chwili obecnej do umieszczania filmów prosimy korzystać z serwisów typu sevenload.com)
  4. Tutaj możesz przełączyć edytor w tryb HTML aby np wstawić film z YouTube 🙂
  5. Tagi – podaj ( lub wybierz spośród najpopularniejszych ) – jeśli nie wiesz co tutaj wpisać po prostu pomiń.
  6. Wybierz kategorie które pasują do twojego wpisu.
  7. Kliknij Zapisz do przeglądu. Gratuluje właśnie wysłałeś swój wpis, ukaże się on jak tylko przejrzy go moderator.

Uwaga: możesz też nadsyłać proponowane materiały na:

Facebook
Archiwum